Betwinner Review

Įvertinimas

Sveikinimo premija:

Bonus 100 EUR

Registracija

Betwinner

„BetWinner“ premijos – 100 % premija kazino žaidimui ir sporto statymams

Premijos yra būtina lažybų pramogos dalis. „BetWinner“ lažybų tarpininkas ne išimtis. „BetWinner“ suteikia premijas tiek naujiems, tiek esamiems žaidėjams!

Premijos yra viena įdomiausių lažybų tarpininkų teikiamų paslaugų rinkinį sudarančių dalių. Taip daugelis jų stengiasi nurungti vienas kitą siekdami pamaloninti ir nustebinti žaidėjus. Kaip „BetWinner“ sekasi šiuo klausimu?

„BetWinner“ premijos

Šis lažybų tarpininkas turi platų premijų asortimentą. Visas siūlomas premijas rasite viršutinio meniu kategorijoje „Promo“. Premijų pasirinkimas yra itin platus ir nuolat papildomas. Žemiau pateikiamos premijos, kurias galite gauti:

Priėmimo premija

Priėmimo premija galite rasti kiekvieno lažybų tarpininko svetainės meniu. Tai motyvuojanti priemonė žaidėjams, kurie dar nenusprendė atlikti statymo pas lažybų tarpininką.

„BetWinner“ atveju jūs galite gauti 100 % premiją savo pirmajam pinigų įnešimui iki 100 Eur arba jai prilygstančiai sumai užsienio valiuta. Norėdami gauti šią premiją, turite susikurti paskyrą ir atlikti pirmąjį pinigų įnešimą. Jūs turite įnešti bent 1 Eur.

Be to, turite atitikti premijos gavimo sąlygas. Privalote pastatyti premijos sumą ant kombinuotų statymų bent penkis kartus. Kiekvienas kombinuotas statymas turi būti sudarytas bent trijų įvykių, ir bent trys kombinuoto statymo įvykiai turi turėti didesnį nei 1,40 statymo koeficientą. Visi įvykiai privalo prasidėti pasiūlymo galiojimo laikotarpiu.

Antroji priėmimo premija

Susidomėję žaidėjai taip pat gali gauti 100 % priėmimo premiją, kurios vertė siekia iki 300 Eur. Be to, taikoma minimalaus įnašo sąlygos ir jis turi siekti bent 1 Eur.

Šios premijos sąlygos skiriasi nuo priėmimo premijos. Šiuo atveju tiek premija, tiek ir įnašas turėtų būti užstatyti lošimų automatuose bent 28 kartus. Suma gali būti laikoma „išsukta“ tik apskaičiavus visus pastatytos sumos statymus.

Grynųjų pinigų grąžinimas

Ši premija suteikia galimybę žaidėjui atgauti iki 25 % į premijos sąskaitą įneštos sumos per „AstroPay“, „Paykasa“, „Jeton“ and „Papara“ mokėjimo sistemas.

Azartinių lošimų diena

Išskirtinė azartinių lošimų skiltis siūlo jums premiją. Jūs galite gauti iki 100 Eur siekiančią premiją ir galimybę penkis kartus sukti laimingąjį ratą (angl. Lucky Wheel) nemokamai kiekvieną penktadienį. Viskas ką turite padaryti, tai žaisti azartinių lošimų kategorijai priskirtus žaidimus, prisijungti prie savo paskyros penktadienį ir laukti išsvajoto laimėjimo.

Prieš pervedant pinigus į savo banko sąskaitą, privalote pastatyti premijos sumą 30 kartų azartiniuose lošimuose. Tą privalote padaryti per 24 valandas nuo premijos gavimo. Didžiausia premijos suma – 100 Eur. Statymo įnašas turi siekti bent 1 Eur.

Dienos kombinuotas statymas

Kombinuoto statymo principas yra labai paprastas. Iš viso plataus sporto renginių spektro yra parenkami aukščiausią pelno tikimybę turintys įvykiai. Vėliau jie yra sujungiami į keletą taip vadinamųjų kombinuotų statymų sporto ir realiuoju metu vykstančių sporto transliacijų (angl. Live) srityse. Jūs pasirenkate savo kombinuotą statymą, ir sėkmės atveju, išsipildžius visiems įvykiams, jūsų statymo koeficientas padidės 10 %.

Sąlygos yra paprastos: pirmiausia, atliekant dienos kombinuotą statymą negalima pasinaudoti išankstiniais statymais (angl. Advancebet). Be to, premijos paskyra negali būti naudojama lažyboms. Negalima keisti kombinuoto statymo.

Laiminga diena

„Laiminga diena“ (angl. Lucky Day) – kasdien vykstanti loterija. Kiekvieną dieną galite laimėti iki 500 premijos taškų. Kaip tai veikia? Pirmiausia, turite apsilankyti pasiūlymo puslapyje bei gauti bilietą. Kiekvieną dieną gausite tik vieną bilietą. Prieš laimėtojų traukimą turite patvirtinti savo dalyvavimą atlikdami jūsų pasirinktą sporto statymą. Statymas privalo būti virš 1 Eur, o statymo koeficientas turi būti 1,8. Atlikus statymą, į loteriją yra įtraukiamas jūsų paskyros numeris. Ši loterija yra skirta premijiniams taškams laimėti. Laimėtojų traukimas vyksta 20 valandą UTC laiku.

Pasibaigus loterijos traukimui, galite patikrinti, ar jūsų numeris yra nurodytas laimėtojų sąraše. Sąrašas yra publikuojamas renginio puslapyje. Jei esate vienas iš išrinktų laimingųjų, gausite 500 premijinių taškų. Jie bus pervesti į jūsų paskyrą per 24 valandas nuo loterijos pabaigos. Laimėtojas yra išrenkamas atsitiktine tvarka.

Nemokamas „Tombala“ žaidimo bilietas

Kaip gauti nemokamus bilietus? Jums tiesiog reikia atlikti bent 5 statymus. Tą padarius automatiškai gausite vieną bilietą. Bilieto vertė yra lygi jūsų paskutinių 5 statymų sumos penktadaliui (20 %). Nėra ribojamas kiekvieno žaidėjo įgijamų bilietų skaičius ar turimo bilieto vertė.