Svarbiausia informacija apie „BetWinner“ techninį aptarnavimą ir kontaktų apžvalga

Betwinner supportKaip susisiekti su „BetWinner“ klientų aptarnavimo specialistais? Atsakymą sužinosite šioje apžvalgoje. Atskleisime, kaip dirba „BetWinner“ klientų aptarnavimo specialistai ir ką svarbu žinoti į juos kreipiantis.

Be kitų aspenktų lažybų tarpininko kokybė yra nustatoma atsižvelgiama į techninio aptarnavimo lygį. Kaip šiuo atžvilgiu sekasi „BetWinner“ lažybų tarpininkui? Kaip susisiekti su klientų aptarnavimo specialistu?

Apie „BetWinner“ techninę pagalbą

Klientų aptarnavimas labai svarbus azartinių lošimų srityje, ypač kai žaidėjai nori įnešti didesnes pinigų sumas. Be to, tinkamai apmokyti su klientais bendraujantys darbuotojai yra svarbi lažybų tarpininkavimo įmonės dalis.

Funkcionalų ir profesionalų klientų aptarnavimą vertina tiek srities naujokai, tiek patirties turintys azartinių žaidimų žaidėjai. Lažybų tarpininko darbuotojai išspręs visas problemas ir padės jums sukurti savo paskyrą.

Galimos klientų aptarnavimo formos

Klientų aptarnavimo paslaugos teikiamos nuolatos. Su mumis galite susisiekti šiais būdas: parašykite mums pasitelkę tiesioginių pokalbių (angl. Live chat) paslaugą, užpildykite formą, taip pat parašykite el. laišką ar paskambinkite telefonu. Jei norite, kad į jūsų užklausą būtų atsakyta kaip įmanoma greičiau, skambinkite mūsų kleintų aptarnavimui. Tikralaikiui bendravimui, taip pat galite pasitelkti tiesioginių pokalbių (angl. Live chat) paslaugą. Atsakymo į el. laišką ar į užpildytą formą gali tekti palaukti keletą valandų.

Kontaktinė forma

Naudodami kontaktinę formą, taip pat galite užduoti klausimus svetainėje. Atsakymą gausite el. paštu. Jūs galite užduoti klausimą bet kuria palaikoma kalba. Jei nekalbate angliškai, bendravimui siūlome rinktis šią pasirinktį.

Telefono linija

Telefono linija veikia nuolatos. Vis dėlto savaitgaliais gali tekti palaukti, kol bus atsiliepta į jūsų skambutį. Nepamirškite, kad skambučiai į šią telefono liniją yra mokami. Taip pat primename, kad aptarnavimo telefonu paslauga teikiama išskirtinai tik anglų kalba.

Klientų aptarnavimo linijos telefono numeris: + 44 203 936 29 96

El. paštas

Pagrindinis kontaktinis el. paštas yra support@betwinner.com. Jūs galite pateikti savo užklausą bet kuria mūsų palaikoma kalba. Šį būdą galite rinktis, jeigu nekalbate angliškai.

Atsižvelgiant į specifinį užklausos tipą, jūs taip pat galite pateikti savo pasiūlymus žemiau nurodytais el. pašto adresais:

  • bendrosios užklausos: info-en@betwinner.com
  • apsauga: security@betwinner.com (atkreipkite dėmesį, kad laišką šiuo adresu rekomenduojama rašyti anglų kalba)
  • rinkodara: marketing@betwinner.com
  • finansai ir sąskaitos: accounting@betwinner.com
  • partnerių programa: support@betwinneraffiliates.com

Tiesioginių pokalbių (angl. Live chat) paslauga

Apatiniame dešiniajame puslapio kampe rasite nuorodą į tiesioginių pokalbių (angl. Live chat) kambarį. Naudokitės šia paslauga norėdami tiesiogiai bendrauti su „BetWinner“ atstovais. Vis dėlto, kai kuriais atvejais, dažniausiai savaitgaliais, tiesioginių pokalbių (angl. Live chat) paslaugas teikiantis darbuotojas gali būti neprisijungęs. Tokiu atveju, palaukite darbuotojo arba išsiųskite savo užklausą el. paštu. Techinio aptarnavimo paslauga turėtų būti suteikta po kelių minučių.

Kalbos, kuriomis suteikiama klientų aptarnavimo paslauga

Šiuo metu, klientų aptarnavimas yra vykdomas daugeliu kalbų. Pagalbą suteiksime žemiau nurodytomis kalbomis:

Albanų, bulgarų, kinų, čekų, anglų, prancūzų, vokiečių, graikų, hebrajų, italų, japonų, korejiečių, latvių, lenkų, portugalų, rumunų, rusų, ispanų, tailandiečių, turkų, vietnamiečių.

Bendravimui skirtų kalbų pasirinkimai yra gana platus, o tai leidžia įveikti kalbos barjerą daugeliui azartinių žaidimų žaidėjų. Jei kalbų sarąše nerandate savo kalbos, bendravimui naudokite anglų kalbą.

Kaip vyksta klientų aptarnavimas?

Aktyvūs azartinių žaidimų žaidėjai teigia, kad klientų aptarnavimas turi vieną trūkumą – ši paslauga yra gana lėtai suteikiama. „BetWinner“ atstovai sulaukia daug užklausų, tad būkite kantrūs ir jie jūsų problemą pasistengs išspręsti kaip galima greičiau.

DUK

Techninio aptaranavimo darbuotojai vienu metu gaunama daug identiškų užklausų, tačiau darbuotojas turi išspręsti kiekvieną jų individualiai. Svetainė neturi dažniausiai užduodamų klausimų skilties (toliau – DUK) skilties, kurią perskaitę žaidėjai galėtų išspręsti jiems iškilusias problemas.

Jūs rasite išsamias lažybų taisykles, pvz., sužinokite, kaip atlikti statymą „Apie mus“ skiltyje. Ją rasite puslapio apačioje.

Socialiniai tinklai

„BetWinner“ taip pat turi socialinių tinklų „Instagram“, „Twitter“ ir „Facebook“ profilius. Juose taip pat galite pateikti savo komentarus.

Kontaktinis adresas:

Chrysanthou Mylona

Building 12 Harmonia

Block 1

1st floor, apartment/office 15

3030 Lisamolis

Kipras