„BetWinner“ mokėjimai: kaip įnešti pinigus ir kaip persivesti laimėjimus į savo banko sąskaitą?

Betwinner pay

Prieš pradėdami žaisti azartinius žaidimus, susipažinkite su „BetWinner“ pinigų įnešimo ir išsiėmimo sąlygomis. Mūsų išsamus vadovas padės jums išsiaiškinti. Kokie pinigų įnešimo ir išmokėjimo būdai lažinantis „BetWinner“ turi daugiausia privalumų? Mes žinome atsakymą.

Pinigų įnešimo ir išėmimo būdai yra svarbiausia tema daugeliui žaidėjui. Kokius pinigų įnešimo ir išmokėjimo būdus siūlo „BetWinner“ lažybų tarpininkas?

„BetWinner“ ir įvairūs pinigų įnešimo ir išsiėmimo būdai

Viena šios neseniai lažybų rinkoje atsiradusios įmonės privalumų – pinigų įnešimo ir išmokėjimo būdų gausa. Šiuo metu „BetWinner“ lažybų įmonė siūlo rinktis iš daugiau nei 200 pinigų įnešimo ir išmokėjimo būdų. Šis azartinių žaidimų ir lažybų tiekėjas yra tarp lažybų tarpininkų, siūlančių didžiausią galimų pinigų įnešimo ir išmokėjimo būdų skaičių pasaulyje.

Vis dėlto, žaidėjai turi suprasti, kad konkrečiu metu jų šalyje bus galima pasinaudoti ne visais būdais. Nors pinigų įnešimo ir išmokėjimo būdų spektras yra apribotas geografiškai, kiekvienam regionui yra siūloma daugybė pasirinkimo galimybių. Be to, „BetWinner“ siūlomų pinigų įnešimo ir išmokėjimo būdų asortimentas yra pakankamai platus. Pavyzdžiui, paslaugų rinkinys apima išankstinio mokėjimo korteles ar kriptovaliutas. Žaidėjimai gali parinktis iš daugiau nei dešimt kryptovaliutų, įskaitant „Bitcoin“, „Ethereum“. Vis dėlto, tarp gana populiarių alternatyvų, „BetWinner“ nerasite „PayPal“ mokėjimo tinklo arba Švedijoje naudojamos „Trustly“ sistemos.

Galite pasirinti beveik visur naudojamus tradicinius pinigų įnešimo ir išsiėmimo būdus, pvz.: galite įnešti pinigus į savo paskyrą kortele arba atlikdami banko pavedimą. Taip pat galite rinktis iš plataus vietinių sistemų kaip „Yandex“, „Webmoney“ ir „Nordea“ asortimento.

Kiekvienas žaidėjas gali būti visiškai ramus dėl savo duomenų saugumo. Nesvarbu, kurį metodą pasirinksite: dėl šifravimo bet kuris iš jų yra visiškai saugus. Be to, paslaugos tiekėjas nuolatos siekia sumažinti jūsų konfidencialių duomenų netinkamo panaudojimo riziką.

Laimėtų lėšų išsiėmimo būdai

Minimali išmokama suma yra 1,50 Eur arba jai lygi suma kita jūsų pasirinkta valiuta. Išimama pinigų suma nėra ribojama. Pinigų išsiėmimas yra nemokamas. Priklausomai nuo jūsų pasirinkto būdo, pinigų išsiėmimas gali trukti nuo kelių minučių iki kelių dienų. Vidutinis laikas, per kurį apdorojamas prašymas, yra 15 minučių, o pinigų pervedimas į mokėjimo kortelę užtrunka ilgiau – iki 7 dienų. Tam, kad galėtų atsiimti savo laimėjimą, žaidėjas privalo patvirtinti savo paskyrą.

Pinigų įnešimo būdai

Mažiausias minimalus įnašas yra 1 Eur arba šią pinigų sumą atitinkanti suma pasirinkta valiuta. Nėra taikomi apribojimai įnašo sumai. Pinigų įnešimas yra nemokamas. Pasirinkus bet kurį pinigų įnešimo būdą, jūsų pavedimas yra apdorojamas nedelsiant.

Kurį pinigų įnešimo ir išėmimo būdą pasirinkti?

Rekomenduojame naudoti greičiausią prašymo apdorojimą užtikrinantį būdą, pavyzdžiui, skaitmenines pinigines („Skrill“ ir kitas). Jos yra populiarios ne tik dėl savo greičio, bet ir dėl privatumo apsaugos: jūs galite perkelti savo pinigus į virtualią sąskaitą. Pinigų išsiėmimas į banko kortelę ir banko pavedimas tarp žaidėjų taip pat yra gana populiarūs.

Taip pat turėtumėte atkreipti dėmėsį, kad dažniausiai išsiimti pinigus galite pasitelkdami tik pinigų įnešimui jau anksčiau naudotą būdą.

Žinant, kad visi pinigų įnešimo būdai yra apdorojami nedelsiant, jūsų pasirinkimas dėl pinigų įnešimo yra šiek tiek platesnis.

Pavyzdžiui, daugelis žaidėjų pasirenka klasikinį pinigų įnešimą kortele, nes pinigų pervedimas yra itin patogus, ir nėra būtina registracija. Įprastai yra priimamos grafiruotos „Visa“ kortelės; naudojant „Mastercard“ korteles reikės perskaityti naudojimo sąlygas.

Nors mokėjimo kortele atlikti pavedimai gali būti laikomi saugiais, jei turite kokių nors nuogąstavimų, rekomenduojame atlikti banko pavedimą. Vis dėlto, lažybų tarpininkas privalo palaikyti momentinius banko pavedimus į jūsų banką, kitu atveju, šis procesas užtruks keletą dienų. Už momentinio mokėjimo atlikimą paprastai nėra imami papildomi mokesčiai. Visgi pinigų įnešimas banko pavedimu yra kiek sudėtingesnis – jūs privalote įvesti papildomą informaciją apie įmonę, kuriai pageidaujate persiųsti pinigus.

Tuo tarpu naudoti skaitmenines pinigines yra labai paprasta ir patogu: kiekvienas lažybų tarpininkas siūlo keletą būdų pinigų įnešimui ar išėmimui. Pavyzdžiui, prie populiarių paslaugų priskiriama „Skrill“ skaitmeninė piniginė.