Kaip naudotis „BetWinner“ programėle? Viskas apie mobiliąją programėlę glaustai ir aiškiai

Betwinner_app

Ar žinojote, kad „BetWinner“ turi mobiliąją programėlę? Kodėl azartinius žaidimus turėtumėte žaisti mobiliajame telefone ir kokiais privalumais gali pasigirti „BetWinner“ programėle? Susipažinkite su programėlės privalumais.

Dabar žaidėjai nebėra patenkinti azartiniais žaidimais kompiuteryje. Ką siūlo „BetWinner“ programėlė?

Mobiliosios programėlės privalumai

Mobilioji programėlė suteikia pilnavertį ir saugų būdą žaisti azartinius žaidimus bet kur ir bet kada. Programėlės aplinka apima visas funkcijas, su kuriomis susipažinote žaisdami klasikinėje žiniatinklio sąsajoje. Vis dėlto, ši aplinka yra pritaikyta eksploatavimui mažesniuose mobiliųjų prietaisų ekranuose. „BetWinner“ programėlei tereikia interneto prieigos.

Naudojant šią programėlę atlikti statymus yra įprasta ir itin patogu. Statyti galite kada norite ir kai norite. Pvz., galite žaisti įdomų azartinį žaidimą keliaudami arba vykdami namo viešuoju transportu. Žinoma, ši programėlė yra skirta žaisti ne tik azartinius žaidimus – pasitelkę programėlę galite įsinešti pinigus ar pasinaudoti premijomis ir reklaminiais pasiūlymais.

„BetWinner“ programėlė yra optimizuota ir patogi naudoti. Indvidualiai pritaikytų, mėgstamiausių azartinių žaidimų skiltis taip pat leis lengviau orientuotis programėleje. Iš pirmo žvilgsnio programelės konceptas gali priminti jums kitą gerai žinomą lažybų tarpininką – „365bet“.

Ateityje atnaujinus „BetWinner“ programėlę, ji pretenduos tapti geriausia programėle dabartinėje sporto lažybų rinkoje. Rekomenduojame ją išbandyti rinkos azartinių žaidimų lošėjams. Šia programėle gali naudoti žaidėjai Europoje, Azijoje ir Afrikoje, tačiau kol kas ji nėra prieinama žaidėjams Didžiojoje Britanijoje.

Kokiems prietaisams yra skirta „BetWinner“ programėlė?

Programėlė yra skirta prietaisams, kurie naudoja „Android“ operacinę sistemą, taip pat išmaniesiems telefonams bei kitiems prietaisams, kuriuose yra įdiegta „iOS“ operacinė sistema. Abejais atvejais jūs galite atsisiųsti programėlę visiškai nemokamai.

Iš kur atsiųsti programėlę?

Atsisiųskite šią programėlę tiesiai iš mūsų oficialios svetainės www.betwinner.com. Šios programėlės nerasite internetinėse parduotuvėse „App Store“ ar „Google Play“.

Kaip atsisiųsti programėlę?

Naudojant prietaisą su „iOS“ operacine sistema:

 1. Įveskite „BetWinner“ internetinės svetainės adresą į savo interneto naršyklę.
 2. Suraskite mobiliosios programėlės nuorodą, kuri leis jums atsisiųsti diegimo failą.
 3. Pasirinkite jūsų operacinei sistemai, t. y. „iOS“ skirtą programėlę. Nėra nustatyta konfigūravimo reikalavimų, tačiau jei norite būti užtikrinti, kad programėlė tinkamai veiks, naudokite naujausią operacinės sistemos versiją.
 4. Atsisiuntimas užtruks kelias sekundes.
 5. Prieš įdiegiant programėlę privalomą ją priskirti įmonės programėlėms (angl. corporate application). Šią pasirinktį rasite „Prietaiso valdymo“ (angl. Device Management) nustatymuose.
 6. Vėliau pasirinkę KONTRAST,000 nuostatą pažymėkite programėlę kaip patikimą.
 7. Patvirtinus sėkmingą programėlės įdiegimą galite pradėti lažintis.

 

Naudojant prietaisą su „Android“ operacine sistema:

 1. Prieš pradėdami diegimą, įsitikinkite, kad turite leidimą diegti programėles iš nežinomų šaltinių. Šią pasirinktį rasite jūsų prietaiso nustatymuose. Turite gauti šį leidimą, nes jūsų operacinė sistema negali patvirtinti programėlės, nes ji nebuvo įdiegta naudojant „Google Play“ parduotuvę, kuri yra oficialus „Android“ operacinės sistemos programėlių šaltinis.
 2. Atsidarykite oficialią „BetWinner“ svetainę savo naršyklėje.
 3. Spustelėkite mobiliosios programėlės mygtuką, kuris jus nukreips į apk failo atsisiuntimo nuorodą.
 4. Pasirinkite programėlę „Android“ operacinei sistemai. Būtina 4.1 ar naujesnė operacinės sistemos versija.
 5. Failas atsisiųs automatiškai.
 6. Pasibaigus atsisiuntimui failas su apk plėtiniu bus išsaugotas tarp neseniai atsisiųstų failų.
 7. Paspaudę ant failo atidarykite jį. Programa įsidiegs automatiškai.

 

Kaip pradėti naudotis programėle?

Programėlėje jūs naudosite tą pačią paskyrą kaip ir mobilioje svetainės versijoje – įvesdami tuos pačius prisijungimo duomenis. Norėdami žaisti azartinius žaidimus, pirmiausia turite prisiregistruoti. Vis dėlto, jums nereikės įvesti savo vartotojo vardo ir slaptažodžio pakartotinai.

„Android“ operacinę sistemą turinčiuose telefonuose, norėdami prisijungti sukurkite keturių simbolių prisijungimo slaptažodį. Jei naudojate „iOS“ operacinę sistemą turintį telefoną, galite prisijungti su savo pirštų antspaudu per TOUCH ID paslaugą.